KREDİKARTI


Kredi kartı ödemelerinizitüm Visa ve Mastercardlar ile yapabilirsiniz. Hangi Kredi kartına kaç taksit seçeneği olduğu sipariş verme aşamasında karşınıza çıkacaktır. Bilgilerinizin transferisırasında 128 Bit şifreleme sistemi SSL teknolojisi kullanılmakta olup kişiselbilgileriniz tarafımızca hiçbir şekilde görüntülenmemektedir.


KAPIDA ÖDEME

Tüm siparişlerinizi Kapıda Ödeme seçeneği ile yapabilirsiniz. Kapıda ödeme gönderimleri Aras kargo ile yapılmaktadır. Sipariş verme aşamasında kapıda ödeme seçeneğini; kapıda nakit ödeme veya kapıda kredi kartı ile ödeme olarak seçebilirsiniz.

HAVALE

Havale işleminigerçekleştirmek için; sipariş verme aşamasında havale ile ödeme seçeneğiniseçtiğinizde  çıkacak olan bankabilgilerine siparişinizin toplam tutarını işlem açıklaması alanına siparişnumaranızı yazarak; en geç 5 iş günü içerisinde göndermeniz gerekmektedir.Sipariş tutarı ile örtüşmeyen havale ödemeleri sipariş iptal edilerek gerigönderilecektir. Yanlış IBAN numarasına yapılan havale ödemelerinde yenimod.comsorumlu değildir. 

PAYPAL

PAYPAL NEDİR?

PayPal kredi kartıbilgilerinizi paylaşmadan ödeme yapmanızı ve almanızı sağlayan güvenli bironline ödeme yöntemidir. Sağladığı güvenilir hizmet ile uluslararası pazardalider bir ödeme sistemidir. 

. Güvenlidir: Kişisel finansalbilgileriniz asla açıklanmaz ve online alışverişleriniz için korunursunuz. 
. Pratiktir: Tek hesap kullanarakPayPal'ı destekleyen dünyanın her yerindeki binlerce web sitesinden alışverişyapın. 
. Kolaydır: Sadece email adresinizve Paypal şifrenizle, yerinizden kalkmadan, kredi kartını bilgilerinizigirmeden kolayca alışveriş yapabilirsiniz.